Satış ve Danışma Hattı: (+90) 212 727 37 38 Türkçe

Hakkımızda

1970 yılından bu yana endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren, işi mutfağında öğrenen ve kendini bu doğrultuda geliştiren, yenilikçi fikirleriyle sektöre ışık tutan Selami Karaburun, 2012 yılında faaliyete geçirdiği kendi markası Usta Mutfak ile sektöre değer katmayı sürdürüyor. Uzun yıllar Türkiye genelinde birçok ünlü markanın mutfaklarını projelendiren ve hayata geçiren Selami Karaburun, 2012 yılından bu yana tüm tecrübelerini Usta Mutfak markasıyla sektör profesyonellerine aktarıyor. Mutfak profesyonellerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eden ve bu yönde çözümler üreten Usta Mutfak, tecrübeli ve profesyonel ekibiyle kusursuz mutfaklar yaratmak için çalışıyor. 

 

Ev dışı tüketim sektörüne uzun yıllardır hizmet veren Usta Mutfak; otel, restoran, pastane, kafe, catering, bar, kantin, büfe gibi büyük ve küçük ölçekli tüm işletmelere aynı kalite ve özveri anlayışıyla yaklaşıyor.

 

Modüler Pişirme Grupları, Set Üstü Cihazlar, Bulaşık Makineleri, Salad Barlar, Self Servis Hattı, Çalışma Tezgahları, İstif Rafları, Davlumbazlar, Arabalar, İthal Ürünler, Soğutucular, Fırınlar ve tüm yardımcı ekipmanlar Usta Mutfak ürün portföyünde profesyonellerin beğenisine sunuluyor. Anahtar teslim projeleri ile ses getiren Usta Mutfak, satış ve kurulum sonrası servis desteği ve geniş servis ağıyla da kusursuz hizmet anlayışını doğruluyor.

 

“İşin Mutfağında Biz Varız”

 

Değerlerimiz 

 - Dürüstlük

 - Güven 

 - Fiyat-kalitesi dengesi

 - Çok yönlü tedarikçilik

 - Müşteri odaklı satış politikası